Päikesepaneelid

Taastuvenergia OÜ Päikesepaneelid

Esindame Eestis päikesepaneelide tootjat Q CELLS, kelle tootevalikus on polü- ja monokristall päikesepaneelid võimsusega alates 315W.

Q CELLS on tõusnud viimaste aastatega maailma üheks suurimaks päikesepaneelide ja päikesepaneeli elementide (solar cell) tootjaks maailmas. Paljuski on selle edu saladuseks Saksamaal asuv suur laboratoorium, kus ollakse päikesepaneelide arendamisel nö püsivalt kiirteel.

Q CELLS Q.ANTUM tehnoloogia

Q CELLS on töötanud välja Q.ANTUM tehnoloogia, mille tulemusena on päikesepaneelide efektiivsus kuni 19,9%. Madal päikese nurk hommiku- ja õhtutundidel ning talve perioodil; pilves ilm; kõrge päikesepaneeli pinnatemperatuur – need kõik nähtused vähendavad oluliselt päikesepaneeli tootlikkust.  Q.ANTUM tehnoloogial valmistatud päikesepaneelid oskavad aga võrreldes tavapaneelidega Eestis tihti esinevates kehvades ilmastikutingimustes anda paremat tootlus.

Q.ANTUM tehnoloogia on päikesepaneeli tehniliste andmete spetsifikatsioonis just kui uus väärtus päikesepaneeli hindamisel lisaks võimusele ja muudele tavaväärtustele. On raske leida Eesti kliimasse sobivamat paneeli kui seda on Q CELLS Q.ANTUM.

EUPD auhind

Q CELLS päikesepaneelidele on omistatud
6 aastat järjest EUPD auhind kui parim päikesepaneel Euroopas!

Q.PEAK DUO-G7 325W päikesepaneelid Mikrotootjale 0,364 €/W (+km20%).