Päikeseelektrijaam Päikesepaneelid Lisaseadmed Infomaterjalid Tehtud tööd Firmast
Päikesepaneel SolarWorld Sunmodule Protect
Päikesepaneel SolarWorld Sunmodule Protect

Päikesepaneel SolarWorld Sunmodule PROTECT

Päikesepaneel SolarWorld Sunmodule Protect on standardpaneel, mis on mõeldud kasutamiseks üldvõrguga (On-Grid) seotud süsteemides.

 

SolarWorld PROTECT on uue põlvkonna klaas-klaas tehnoloogial valmistatud päikesepaneel. Kui tavapaneelidel on tagumine külg plastist, siis SolarWorld PROTECT päikesepaneelil on ka tagakülg klaasist. Klaas-klaas lahendus tagab PV paneelile pika eluea ja töökindluse. Seetõttu on tehas andnud klaas-klaas päikesepaneelile 30a tootlusgarantii ja paneeli eluiga on 50 aastat.

 

Isegi hea UV kindlusega plastikmaterjal muutub meie kliimas päikesekiirguse ja külma mõjul aastate jooksul rabedaks. Seetõttu ongi tavapaneelide nõrgim koht nende tagumine külg, mis on kaetud vaid õhukese plastikust plaadiga ning ajapikku hakkab see järele andma. Samas klaasi omadused ei muutu UV kiirguse ega ka miinuskraadide mõjul 50 aasta ega ka enama jooksul. SolarWorld PROTECT klaas-klaas päikesepaneel on ka vastupidavam lumele ning tuulele kuna tagumine pool on sama tugev kui esikülg.

 

SolarWorld Bisun Duo päikesepaneel on valmistatud samuti klaas-klaas tehnoloogial nagu Sunmodule Protect aga eripäraks on, et paneeli tagumine pool toodab ka elektrit. Selle tulemusena maapaigalduslahendustes, kus ka tagumine külg on päevavalgusele avatud, toodab päikeseelektrijaam kuni 25% lisaenergiat võrreldes tavalise päikesepaneeliga.

 

SolarWorld on pioneer PERC tehnoloogial päikesepaneeli elementide valmistamisel, mille tulemusena on saavutatud kõrge kasutegur. Lisaks on suurema kasuteguri saavutamiseks päikesepaneeli elemendid valmistatud viie kontaktribaga.
Päikesepaneelidel on kõrgkarastatud ja spetsiaalse peegeldamisvastase kattega klaas.


Sunmodule Plus poly päikesepaneel on arvestatud kandma suurt lume raskust (8,5 kN/m2  ehk 865 kg/m2).
Eestis võimalik esinev lumeraskus on 2 kN/m2 (205 kg/m2).

 

 

Päikesepaneel on komplekteeritud 95 cm ühenduskaablite ja MC4 pistikutega.

 

SolarWorld'i päikesepaneelid ja elemendid (solar cell) on valmistatud Saksamaal (video: paneeli tootmine >>>).
Garantii: tehnilistele riketele 20 aastat  ja väljundvõimsuse parameetritele 30 aastat (>90% tootlikkus peale 21a, ja >86.85% peale 30 a).

 

SolarWorld Sunmodule Protect päikesepaneeli tutvustav videoklipp:

 

Taastuvenergia OÜ
12 aastat praktilist kogemust
taastuvenergeetika valdkonnas

562 03831

info@taastuvenergia.ee toimetamised Facebookis